Vänligen ta kontakt med nedanstående formulär:

Hittegods

Hittade föremål levereras till närmaste hittegodsavdelning.

Kontor

Vardag: kl. 9-15

Nuijamiestentie 7
00400 Helsinki

09 477 80 360
toimisto@lahitaksi.fi

Ingen taxibeställningar.

Lähitaksi Oy
Nuijamiestentie 7
00400 Helsinki
Y: 0220285-3
 

Personal

Juha Pentikäinen

VD

juha.pentikainen@lahitaksi.fi

09 477 80 320
040 865 0988

Caj Rautelin

försäljning, kvalitet

caj.rautelin@lahitaksi.fi

09 477 80 331

Harri Matveinen

chef produktion

harri.matveinen@lahitaksi.fi

09 477 80 329

Sakari Lauriala

sakari.lauriala@lahitaksi.fi

0947780375
0504334230

Jussi Suoverinaho

utformning

jussi.suoverinaho@lahitaksi.fi

09 477 80 327

Mika Rautio

systemet specialist

mika.rautio@lahitaksi.fi

09 477 80 321

Tanja Tervalahti

utbildningskoordinator

tanja.tervalahti@lahitaksi.fi

09 477 80 390

Janne Rantala

janne.j.rantala@lahitaksi.fi

0947780363

Jukka Setälä

bil enhet logistik, teknisk support

jukka.setala@lahitaksi.fi

09 477 80 321

HR

hr@lahitaksi.fi

09 477 80 323

Feedback och kvalitetskontrol

laadunvalvonta@lahitaksi.fi

09 477 80 344 ma-pe 8-16

Ekonomisk förvaltning

taloushallinto@lahitaksi.fi

09 477 80 324

Försäljning

myynti@lahitaksi.fi

0100 84262