Lähitaksin henkilöstö

Juha Pentikäinen

Toimitusjohtaja

juha.pentikainen@lahitaksi.fi

09 477 80 320

040 865 0988

Caj Rautelin

Liiketoimintajohtaja

caj.rautelin@lahitaksi.fi

09 477 80 331

Ilkka Kivisilta

Asiakaspalvelujohtaja

ilkka.kivisilta@lahitaksi.fi

09 477 80 392

Sanna Salminen

Myynti- ja markkinointijohtaja

sanna.salminen@lahitaksi.fi

09 477 80 335

Tuomo Antikainen

Markkinointipäällikkö

tuomo.antikainen@lahitaksi.fi

09 477 80 379

Sakari Lauriala

Viestintäpäällikkö, mediakyselyt

sakari.lauriala@lahitaksi.fi

050 433 4230

Jussi Suoverinaho

Tekninen suunnittelija

jussi.suoverinaho@lahitaksi.fi

09 477 80 327

Mika Rautio

Järjestelmäasiantuntija, ICT, puhelinvaihdetekniikka

mika.rautio@lahitaksi.fi

09 477 80 321

Jukka Setälä

Autolaitelogistiikka, tekninen tuki

jukka.setala@lahitaksi.fi

09 477 80 321

Tanja Tervalahti

Koulutuskoordinaattori

tanja.tervalahti@lahitaksi.fi

09 477 80 390

Mikael Tuomala

Myyntikoordinaattori

myynti@lahitaksi.fi

0100 84262 (pvm/mpm)

Ville Tuovinen

Laadunvalvonnan päällikkö

ville.tuovinen@lahitaksi.fi

09 477 80 341

Amir Al Take

Laadunvalvoja

laadunvalvonta@lahitaksi.fi

09 477 80 344

ma-pe 8.30-11, 12-15

Miikka Helin

Laadunvalvoja

laadunvalvonta@lahitaksi.fi

09 477 80 344

ma-pe 8.30-11, 12-15

Janne Rantala

Aluepäällikkö

janne.j.rantala@lahitaksi.fi

09 477 80 363